Parafia Kozala - Strona główna

Parafia bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika. Ul 3 Maja 43 87-600 Lipno. Tel 48 506 643 347.

OVERVIEW

The domain parafiakozala.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have analyzed eight pages within the site parafiakozala.pl and found twenty-four websites linking to parafiakozala.pl.

PARAFIAKOZALA.PL TRAFFIC

The domain parafiakozala.pl has seen fluctuating amounts of traffic all through the year.
Traffic for parafiakozala.pl

Traffic ranking (by month) for parafiakozala.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiakozala.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie im. Mikołaja Kopernika

Wyniki rekrutacji do klasy 0 i I. Program Człowiek - Srodowisko - Integracja. Tradycyjnie w miesiącu czerwcu odbywa się w naszej szkole Dzień Sportu Szkolnego. Tem z niecierpliwością oczekiwany przez uczniów dzień jest okazją do wspólnej rywalizacji w gronie koeżanek i kolegów a także umożliwia wyróżnienie sportowców szkolnych, kt . Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego.

Urząd Miejski w Lipnie

Sobota, 15 sierpnia 2015, imieniny Maria, Napoleon, Stefan. Strategia Rozwoju Miasta Lipna na lata 2014-2020. Działalność Samorządu Miasta Lipna w latach 2010-2014. Referendum ogólnokrajowe zarządzone na dzień 6 września 2015 r. Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

WHAT DOES PARAFIAKOZALA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiakozala.pl Mobile Screenshot of parafiakozala.pl Tablet Screenshot of parafiakozala.pl

PARAFIAKOZALA.PL SERVER

We detected that a single root page on parafiakozala.pl took one thousand five hundred and seventy-one milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so therefore I consider parafiakozala.pl not secure.
46.242.146.226

We observed that this website is using the nginx os.

Parafia Kozala - Strona główna

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain parafiakozala.pl states the following, "Michała Kozala Biskupa i Męczennika." I observed that the website also stated " Ul 3 Maja 43 87-600 Lipno." They also stated " Tel 48 506 643 347."

ANALYZE OTHER WEBSITES

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 - PPP 7 AKTUALNOŚCI

WSZYSTKIM DZIECIOM, UCZNIOM, RODZICOM I NAUCZYCIELOM. DUŻO SŁOŃCA, RADOŚCI I P. W OKRESIE WAKACYJNYM PORADNIA NIE JEST CZYNNA W SOBOTY.

Sipping On The Sweet Nectar

Monday, February 9, 2009. And so, it comes to an end. My time in Huddersfield is drawing to a close, and my next stepping stone in life will be Nottingham. My relationship with Huddersfield has always been ambivalent, and more so since the break-up of my marriage. On the one hand, I love. Saturday, January 3, 2009.

szkolnastrona - Rada Rodziców przy SP 336 - Strona główna -

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową. Witamy na stronie Rady Rodziców przy SP 336. Kolejne zebranie Rady Rodziców odbędzie się we wrześniu 2015 o godz.

Rodzice z klasą

8222;Szkołą z klasą 2.

Samorząd Uczniowski

Zorganizowaliśmy akcję i przekazaliśmy książki dla biblioteki polskiej w Londynie. Odwiedził nas również Zarząd Fundacji. Niespodzianką był szczególny gość, który przybył do naszej placówki - Chuck Norris. Poniedziałek, 16 marca 2015. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30. Sobota, 21 lutego 2015.